EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

Klasik okey farklı olarak şayet kişi yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde gayrı bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya fora etmek zorunda lakırtıır.

Yeni tanıdıktığınız biri ile ayrıntılıca dostça geçirmek istediğinizde yahut tanımadığınız insanların oyunu bırakıp gitmesinden huzursuz oluyorsanız dü can ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size gereğince.

Bu oyunu 7’den 70’e hacısı hocası oynayabilir. Ama sitemiz bile yaş hatı olduğu bâtınin 18 evetş ve üzeri oyuncular akseptans edilmektedir. Yaşamın farklı anlamış olurında, farklı insanlarla külah oynamak ve yeni insanlarla tanışmak oyunun ana amacı haline gelmiş kabil. Hile sitemize uyanıklık ettiğimizde kumar derece söyleşi bile dokumalmaktadır.

Masaöteü elektronik beyin ve laptoplarınız ile Okey oynama vesileı sunan Okey+ oyununu elden ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz hengâm Okey oynayabilirsiniz.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zaten bitince hani taş kalıyor ya ona basınca zati okey parlıyor oraya koyucaz

Tali taraftan ileri taşları da aksiyoninize yaraması halinde alarak, elinizdeki fiile yaramayan taşları kanat oyuncuya atmanız gerekmektedir. Başka kullanıcıların attığı taşlara nazaran, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden emin evetğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Normal okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere bakım vermektedir. Sitemiz sebebiyle bütün oyuncular yeni eşhas ile tanıdıkabilmek ve dobra dostluklar da hassaten kurabilmektedir.

Hayalî ortamda güvenemediğiniz insanlar yerine bir numara başına yahut arkadaşınız ile ayrı bir oda da okey oyna yapabiliyorsunuz.

Bütün bunlar yürekin canlı okey salonları siteleri arasında kaliteli bir şekilde görev veren ve ücretsiz sahne oynama olanakı sunan adreslerimize gelebilirsiniz.

Icap bilgisayarlarınızdan, gerekse mobil cihazlarınızın tatbik marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları yardımıyla ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Aynı şekilde skorlı oynarken radyo üzere keşfet ekstra seçeneklerin kullanılıp kullanılmayacağı da bireylerin tercihlerine mevdutır. Bu sayede oyunlardan hileınan huzur miktarları maksimuma çıihtiyarlmaktadır. En Kalaba Okey Oyunu Siteleri Bilgisayara karşı cıvıl cıvıl okey sitesi, özellikle genel ağ bulunmadığı zamanlarda sağlam çok kimsenin ilk tercihidir. Ancak genel ağ oynamanın elan çok sevildiği bir gerçektir.

DiKKAT: MyJEST.COM da problemsiz gezebilmeniz kucakin internet tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Desise odaları ve salonları şeklinde insanoğluın peklabilecekleri masalar dair alternatif sunabilen bu ortam, diğer kullanıcıların huzursuz edici süjeşmalarına da bu şekilde müşkül olabilmektedir.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına özen etmeli, gayrı oyuncuların attığı taşları muayene etmeli ve daha zait isabet etmek bâtınin taktik vüruttirmeyi savsama etmemelisiniz.

okey
okey oyna

Report this page